Svadobné darčeky zakúpilo tento mesiac už 9 zákazníkov

Dražé bonbóny pro svatební hosty, jednotný motív

Dražé bonbóny pro svatební hosty, jednotný motív - Svatební TIC TAC bonbóny zpříjemní vaši svatbu a zároveň poslouží jako poděkování hostům a přátelům.
Minimálny odber: 10 ks

Do 7 dní

Cena pro vás
od 15,00 KčNejčastěji zakoupené zbožíDražé bonbony s peprmintovou nebo pomerančovou příchutí. Etiketa je zhotovena z lesklého fotografického samolepicího papíru. Možnost upravit do provedení jmenovka, tj každé jedno balení bude s unikátním jménem svatebčana.

Originální dražé svatební bonbony, na které vyrábíme originální etiketu, přesně podle vašeho požadavku. Tyto bonbóny mohou posloužit jako poděkování za účast na vašem výjimečném dni nebo jako jmenovka na stůl. Návrh etikety připravíme na míru vašim představám (barva, písmo, vzor apod.) A před tiskem zašleme ke schválení.

Svatební bonbóny potěší nejen malých ale i velkých hostů. Vždy je vhodná příležitost k vychutnání si sladkého potěšení v podobě bonbónů při svatebním stole. Ozdobte si slavnostní stůl svatebními bonbóny a dopřejte sobě i svatebčanům nezapomenutelný sladký zážitek. Jsou vhodné i jako dárek pro svatebčany.Dostupné varianty:

  • • Peprmintová příchuť
  • • Pomerančová příchuť

Podobné produkty